Informacje o nas

Kalendarz reklamowy to bardzo popularny nośnik marketingowy, który pozwala na widoczną, ale jednocześnie dyskretną prezentację firmy i jej oferty przez cały rok za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują różnorodnych form promocji, przygotowaliśmy szeroką ofertę kalendarzy w naszej internetowej Strefie Kalendarzy.

Drukujemy wszelkiego rodzaju kalendarze: małe, poręczne kalendarze listkowe do portfela, popularne kalendarze trójdzielne, duże kalendarze plakatowe czy kalendarze spiralowane. Przez kilka lat naszej działalności wydrukowaliśmy setki tysięcy kalendarzy dla firm z całej Polski i zagranicy. Naszym klientom oferujemy nie tylko wydruki wysokiej jakości – dzięki regularnemu udoskonalaniu parku maszyn offsetowych, ale i szybką, profesjonalną obsługę przy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Maksymalnie ułatwiliśmy proces składania zamówień, odchodząc od nielubianego przez klientów wymogu rejestracji. Możecie Państwo złożyć zamówienie telefonicznie, mailowo lub przez prosty formularz na stronie internetowej, a my błyskawicznie przejdziemy do jego realizacji.

Zapewniamy Państwu również wsparcie profesjonalnych, kreatywnych grafików, jeśli samodzielne przygotowanie projektu kalendarza okaże się dla Państwa problemem lub zbyt czasochłonnym zajęciem. Nasi pracownicy za niewielką opłatą wykonają oryginalny projekt każdego kalendarza i będą go poprawiać tak długo, aż projekt przypadnie Państwu do gustu. Oznacza to, że wszystkie wykonywane przez nas poprawki – według Państwa instrukcji – są bezpłatne.

Zachęcamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas projektów oraz do zapoznania się z listą firm, które skorzystały z naszych usług. Liczymy, że w tym roku także Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów!


Dlaczego StrefaKalendarzy.pl?

  • Konkurencyjne Ceny
  • Szybkie terminy realizacji
  • Indywidualne projekty graficzne, tworzone do skutku
  • Najwyższej jakości druk offsetowy
  • Szeroki wybór
  • Łatwy proces zamawiania
  • Dostawa zawsze gratis