Kalendarze trójdzielne

Ścienne kalendarze trójdzielne są najczęściej wybieranymi kalendarzami z naszej oferty. Swoją popularność zawdzięczają dużej powierzchni reklamowej. Można na nich nadrukować dowolne informacje zarówno na samej główce (kalendarz EXPRESS), jak i na główce oraz stopce (Kalendarz EKONO), a oprócz tego – także między kalendariami (kalendarz VIP). W ofercie ściennych kalendarzy trójdzielnych posiadamy również kalendarz spiralowany i kalendarz trójdzielny z zegarem; są to odmiany kalendarza VIP.

Praktyczne kalendarze trójdzielne

Ciekawy i praktyczny kalendarz trójdzielny może być doskonałym nośnikiem informacji o Twojej firmie przez cały rok. Będzie to idealny upominek zarówno dla pracowników firmy, jak i klientów lub kontrahentów. Połącz to, co funkcjonalne z łatwym sposobem reklamy! Taki kalendarz trójdzielny po prostu musi znaleźć się na ścianie w siedzibie Twojej firmy lub w Twoim biurze!

Kalendarze trójdzielne – profesjonalny projekt i obsługa

Nie musisz samodzielnie przygotowywać projektu kalendarza trójdzielnego, ponieważ do Twojej dyspozycji będą nasi kreatywni graficy, którzy zaproponują Ci dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań projekt. Zapewnimy miłą i profesjonalną obsługę, abyś jak najszybciej otrzymał zamówione kalendarze trójdzielne. Dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony z dokonanych u nas zakupów i byś chciał obdarzyć nas zaufaniem również w kolejnych latach.