Kalendarze książkowe

Kalendarz książkowy jest funkcjonalnym gadżetem, który sprawdzi się w praktyce u każdego przedsiębiorcy, pracownika biurowego, czy nawet osoby niemającej niczego wspólnego z biznesem na co dzień. Z nim każdy wygodnie rozplanuje swój czas i uporządkuje terminarz. Kalendarz taki może też być niezbędnym notatnikiem, książką adresową, telefoniczną i mapą w jednym, dzięki możliwości prowadzenia w nim zapisków oraz wszelkim dodatkowym informacjom, jakie może zawierać. Zachęcamy, by samemu przekonać się o tej niezwykłej funkcjonalności kalendarzy książkowych.

Układ dzienny

Układ tygodniowy

Szeroki wybór kalendarzy

Klasyczne kalendarze książkowe, jakie można u nas znaleźć, dostępne są w dużej liczbie opraw. Posiadamy do wyboru oprawy skórzane oraz skóropodobne. Są one także zróżnicowane kolorystycznie i można na nich tłoczyć swoje logo lub personalizować je laserem. Wśród nich są chociażby bardzo popularne odmiany: Vivella, Nebraska oraz Denim. W zależności od potrzeb, można również dobrać kalendarz książkowy w odpowiadającym klientowi formacie – od kieszonkowego B6, przez A5 i B5, po największe – A4. Warto też zwrócić uwagę na układ dni w kalendarzu i wybrać najwygodniejszy dla siebie – dzienny lub tygodniowy.

Niezależnie od tego, na który produkt się Państwo zdecydujecie, dołożymy wszelkich starań, by kalendarze książkowe, które u nas zamówicie, cechowała najwyższa jakość wykonania. Umożliwia to między innymi nasza ekipa specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy i drukarnie, z których usług korzystamy. Nie wyklucza to ponadto tego, że tak wykonany, solidny, wygodny i funkcjonalny kalendarz może być również tani.

Pragniemy, aby zakupione u nas kalendarze książkowe mogły być zarówno praktycznym, jak i eleganckim upominkiem biznesowym dla Państwa samych lub też Państwa pracowników bądź partnerów.

Kalendarz książkowy – funkcjonalność każdego dnia

Z kalendarzem książkowym nigdy nie zapomnisz o żadnym ważnym dla Ciebie wydarzeniu, nieważne, czy dotyczy ono Twojej pracy, czy życia prywatnego. Dzięki możliwości prowadzenia zapisków nie umknie Ci z pamięci żadne spotkanie z klientem. Za sprawą obszernych dodatkowych informacji zawartych w kalendarzu książkowym nie przegapisz imienin nikogo z Twoich bliskich. Kalendarz książkowy będzie gadżetem, który znacznie ułatwi Ci codzienne planowanie swojego czasu oraz pracy. Może być też doskonałym upominkiem dla pracowników lub klientów i jednocześnie reklamą Twojej firmy, która będzie im towarzyszyć każdego dnia przez cały nadchodzący rok.

Twoje firmowe kalendarze książkowe

Zapewniamy profesjonalną obsługę i doskonałe wykonanie kalendarzy książkowych przy pomocy nowoczesnych technik i specjalistycznego zaplecza drukarskiego. Dołożymy starań, abyś mógł każdego dnia cieszyć się z eleganckiego, solidnego i niezwykle praktycznego kalendarza książkowego.